PRIME HOME ALICANTE
PRIME HOME ALICANTE specialiseert zich in het creëren van uitzonderlijke residentiële ontwikkelingen voor golfliefhebbers en gezinnen die een verfijnde levensstijl aan de Costa Blanca nastreven. Met 8 zorgvuldig geselecteerde panden verdeeld over drie kenmerkende ontwikkelingen—VIDASSOL XI, GREEN & BLUE en LAVANDA 2—richt deze projectontwikkelaar zich op panden gelegen in prestigieuze golfgemeenschappen en gewilde buurten.
Over PRIME HOME ALICANTE
PRIME HOME ALICANTE heeft zich gevestigd als een projectontwikkelaar met een duidelijke visie: het creëren van residentiële gemeenschappen die de golflevensstijl vieren en tegelijkertijd toegankelijkheid tot lokale cultuur en moderne gemakken behouden. Hun portfolio toont een engagement voor het selecteren van locaties die natuurlijk aansluiten bij een actieve, buiten-georiënteerde manier van leven.
De projecten van de projectontwikkelaar zijn strategisch gepositioneerd in gevestigde golfgemeenschappen en gezochte buurten, zodat bewoners zowel exclusieve voorzieningen als nabijheid tot de levendige kustcultuur van Alicante genieten. Elke ontwikkeling weerspiegelt zorgvuldige aandacht voor locatieselectie en integratie in de gemeenschap.
Bouwkwaliteit
PRIME HOME ALICANTE panden worden gebouwd volgens zeer strenge normen, waarin esthetische aantrekkelijkheid wordt gecombineerd met praktische functionaliteit. Huizen beschikken over kwaliteitsmaterialen, doordachte ontwerpindelingen en moderne systemen die het dagelijks leven verbeteren. De projectontwikkelaar besteedt bijzondere aandacht aan buitenruimtes—cruciaal bij het leven aan de Costa Blanca—zodat tuinen, terrassen en gemeenschapsgebieden zijn ontworpen voor genot en visuele aantrekkelijkheid. Aandacht voor detail strekt zich uit tot veiligheid, duurzaamheid en de integratie van hedendaagse gemakken zonder de ontspannen mediterrane levensstijl te compromitteren.
Waarom kiezen voor PRIME HOME ALICANTE?
Veelgestelde vragen
Waar bevinden zich PRIME HOME ALICANTE panden?
Wat zijn de belangrijkste ontwikkelingen van PRIME HOME ALICANTE?
Is PRIME HOME ALICANTE een golfspecialist?
PRIME HOME ALICANTE biedt een onderscheidende benadering van het leven aan de Costa Blanca, waarbij kwaliteitsvolle residentiële ontwikkelingen worden gecombineerd met echte integratie in golfgemeenschappen. Blader door ons huidige portfolio van 8 panden om uw ideale woning te vinden in één van deze gezochte ontwikkelingen.
3 Projecten van PRIME HOME ALICANTE
Bekijk alle huidige projecten van deze ontwikkelaar
VIDASSOL XI
Pilar de la Horadada, Pueblo
GREEN & BLUE
Puig Campana Golf, Puig Campana Golf
LAVANDA 2
Los Castillos Golf, Los Castillos Golf

