Vastgoedontwikkelaar

GROUP UNO

GROUP UNO heeft zich gevestigd als een kwaliteitsgericht projectontwikkelaar die karaktervolle residentiële properties levert in de meest gewilde locaties van Costa Blanca. Met 5 premiumwoningen die momenteel beschikbaar zijn, biedt GROUP UNO zorgvuldig samengestelde projecten die modern design combineren met praktische leefruimtes. Hun portfolio strekt zich uit van strandvilla's tot exclusieve bungalowtownships, elk strategisch gelegen in toplocaties waaronder Lo Pagan, Centro en Roldan.

0
Woningen
3
Locaties
Lo Pagan, Centro, Roldan
Gebieden

Over GROUP UNO

GROUP UNO specialiseert zich in het ontwikkelen van residentiële properties die zowel eigenaarsbewoners als investeerders aanspreken die naar kwalitatieve woningen aan Costa Blanca zoeken. De projectontwikkelaar toont engagement voor het selecteren van toplocaties en het afleveren van properties met sterke marktaantrekkingskracht en blijvende waarde.

Met projecten verspreid over meerdere zones en propertytypen heeft GROUP UNO een reputatie opgebouwd voor het begrijpen wat kopers willen in hun nieuwe woningen. Elk project is strategisch gepositioneerd om leefstijlvoordelen te maximaliseren, of dat nu de nabijheid van stranden, stedelijke voorzieningen of rustige woongebieden betreft. Deze aanpak heeft GROUP UNO een opmerkelijke keuze gemaakt voor degenen die goed gepositioneerde properties in de regio zoeken.

Bouwkwaliteit

GROUP UNO geeft prioriteit aan solide bouwstandaarden en doordacht design in elk project. Hun properties worden gebouwd met betrouwbare materialen en moderne methoden, met aandacht voor detail in zowel structurele integriteit als binnenafwerking. Elk project profiteert van professioneel projecttoezicht, dat zorgt voor consistente kwaliteit gedurende het bouwproces. Properties worden afgeleverd met praktische specificaties die geschikt zijn voor Mediterraan wonen, inclusief efficiënte koelsystemen, duurzame afwerkingen en functionele buitenruimtes die het dagelijks leven verbeteren.

Moderne bouwmethoden en duurzame materialen
Open-plan woonruimtes ontworpen voor eigentijdse levensstijlen
Efficiënte klimaatregeling en energiebewuste design
Hoogwaardige afwerkingen en inbouwkeukens als standaard
Buitenruimtes geschikt voor Mediterraan wonen
Beveiligde gemeenschapselementen met parkeervoorzieningen
Professioneel projectmanagement en afleveringsplanning
Ondersteuning na aankoop en garantiebepalingen

Waarom kiezen voor GROUP UNO?

1Toplocatie Selectie: Elk project is gepositioneerd in gevestigde, gewilde gebieden met bewezen marktaantrekkingskracht en toegang tot belangrijke voorzieningen.
2Diverse Propertyopties: Van strandvilla's tot exclusieve bungalowtownships biedt GROUP UNO variatie binnen een samenhangend kwaliteitsstandaard.
3Solide Bouwkwaliteit: Properties bieden betrouwbare constructie, praktisch design en blijvende waarde zonder onnodig premiumprijs.

Veelgestelde vragen

Waar liggen GROUP UNO properties?
GROUP UNO properties liggen verspreid over drie strategische zones aan Costa Blanca South: Lo Pagan, Centro en Roldan. Elk gebied biedt verschillende voordelen, van strandposities tot handige stedelijke locaties met volledige gemeenschapsfaciliteiten.
Welke soorten properties ontwikkelt GROUP UNO?
GROUP UNO's portfolio omvat villa's, bungalows en townhouses. Hun vijf huidige projecten laten verschillende propertyetijlen zien die geschikt zijn voor verschillende kopers- en investeringsprofielen.
Zijn GROUP UNO properties geschikt voor investering?
Ja. GROUP UNO properties zijn gepositioneerd in gevestigde gebieden met bewezen vraag van zowel bewoners als investeerders. Het aanbod van propertytypen en locaties biedt flexibiliteit voor verschillende investeringsstrategieën.

GROUP UNO's vijf projecten vertegenwoordigen kwalitatieve kansen in Costa Blanca's meest gevestigde locaties. Of u op zoek bent naar een primaire woning of investeringsproperty, hun diverse portfolio verdient serieuze aandacht. Blader door onze volledige selectie GROUP UNO-properties om het huis te vinden dat aansluit bij uw wensen en levensstijl.

Actief in 3 Locaties

Neem contact op

Klaar om uw droomwoning te vinden?

Bekijk ons aanbod van nieuwbouwwoningen aan de Costa Blanca of neem contact op voor persoonlijk advies.